Gadżety Harry Potter – odrobina magii w codziennym życiu!

gadżety harry potter

Gadżety Harry Potter – odrobina magii w codziennym życiu!

Magiczny świat Harry’ego Pottera to świat otwarty dla każdego! Znajdzie się tu miejsce dla aspirujących czarownic i czarowników, goblinów, olbrzymów i wszystkich fantastycznych zwierząt. Chyba każdy prawdziwy Potterhead marzy o tym, żeby znaleźć się w tak wyjątkowym miejscu. Dla wszystkich, którzy dalej czekają na swój list z Hogwartu, świetnym rozwiązaniem mogą być książkowe i filmowe gadżety z ulubionymi postaciami. Ciekawe akcesoria dla siebie znajdą zarówno fani Harry’ego i Hermiony, jak i Dumbledora czy nawet Luny.

Po jakie magiczne rzeczy warto sięgnąć? 

gadżety harry potter

Aby wprowadzić do swojego życia nieco magii, warto już teraz sięgnąć po zaczarowane gadżety, np. ze sklepu BabacoStore. Dla wszystkich miłośników sportu znajdą się koszulki z motywem quidditcha. Już dziś można sprawić sobie T-shirt z logo ulubionego domu i stać się szukającym w ich drużynie! Dla tych osób, które bardziej niż sport cenią sobie naukę, też znajdzie się coś ciekawego. Młode czarownice mogą ucieszyć się z koszulki z napisem „Witch in training”, a dla początkujących czarodziejów świetnie sprawdzi się bluza z logiem Hogwartu. Aby móc porządnie skupić się na nauce i odciąć się od zewnętrznych dźwięków warto zaopatrzyć się także w dobre słuchawki bezprzewodowe z logiem Gryffindoru. Wystarczy włączyć sobie dźwięki trzaskającego ognia lub padającego deszczu i przyswajanie wiedzy od razu staje się prostsze! 

Gadżety Harry Potter – prosty sposób na zaczarowanie każdego dnia!

Magią warto cieszyć się każdego dnia, a aby to zrobić, wcale nie trzeba dużo! Świetnym gadżetem na codzienne dni są kubki z postaciami z książek i filmów. Dzięki nim każda kawa czy herbata będą smakować jeszcze lepiej. Aby umilić sobie pracę przy komputerze, warto sięgnąć po podkładkę pod myszkę z Hedwigą lub logiem ulubionego domu. Do pracy może się przydać także nowy notatnik, najlepiej taki ze sceną z filmu.