Jak zabezpieczyć słuchawki Apple? Etui na airpods z motywem bajkowym

etui na airpods

Jak zabezpieczyć słuchawki Apple? Etui na airpods z motywem bajkowym

Airpods to bezprzewodowe słuchawki douszne, które Apple wypuściło na rynek w 2016 roku. Oferują imponującą jakość dźwięku i są w stanie wygodnie dopasować się do uszu. Są dostarczane z etui ładującym, ale jeśli z niego nie korzystamy, możemy zdecydować się na propozycje takie jak etui na airpods z motywem bajkowym. Obecnie są dostępne w różnych wersjach, a każdy projekt ma inny charakter.

Korzyści z posiadania etui na Airpods

etui na airpods

Etui na Airpods to osłony, które zakrywają airpody w momencie, gdy nie są wykorzystywane. Zanim włożysz je do uszu, musisz je gdzieś przechować. W tym celu właśnie powstały te niewielkie obudowy o wielkości kilku centymetrów. Występują w różnych kształtach, rozmiarach i typach.

Etui Airpods służą wielu celom oprócz ochrony słuchawek AirPods przed uszkodzeniem. Jeśli jesteś muzykiem lub DJ-em, możesz ich użyć do ochrony sprzętu audio przed kurzem i wilgocią, które mogą spowodować ich awarię. Może być również konieczne, jeśli nie posiadasz jeszcze miejsca, gdzie mogłyby być przechowywane.

Etui zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiały łatwy dostęp do portu ładowania słuchawek oraz przycisku głośności. Ponadto zostało wykonane z materiału, który amortyzuje i chroni słuchawki przed upadkami.

Etui na airpods z motywem bajkowym jako sposób na urozmaicenie

Etui na airpods z motywem bajkowym to najnowszy dodatek do kategorii modnych akcesoriów. Są mniejsze niż standardowe obudowy większości słuchawek i zawierają różne postacie z Disneya, Marvela itp. Większość tych produktów występuje z wieloma wariacjami kolorystycznymi w projekcie lub nadrukowanymi na nich postaciami. Lista przykładowych popularnych postaci na etui na airpods to: Disney- Myszka Miki, Myszka Minnie, Kubuś Puchatek, Scooby Doo.