Ochrona swojej prywatności – zaślepki na kamerę

zaślepka na kamerę

Ochrona swojej prywatności – zaślepki na kamerę

W świecie postępującej elektroniki jesteśmy narażeni, na co raz większe niebezpieczeństwa. Jednym z takich zagrożeń płynących z internetu jest atak hakerów. Mogą oni używać naszej kamery internetowej zamieszczonej w laptopie, tablecie, czy smartfonie. Nie zdajemy sobie sprawy, jak mocno narażona jest nasza prywatność przez te małe urządzenie. Hakerzy mogą bez naszej wiedzy oglądać nas i pozyskiwać nasze hasła czy inne dane. Czas wyjść temu naprzeciw i nabyć zaślepkę na kamerę.

Główna funkcja zaślepek na kamerę i ich budowa

zaślepka na kamerę

Bez wątpienia główną funkcją zaślepki na kamerę jest ochrona przed atakami hakerów. Dzięki nim już nigdy nie staniemy się ofiarami cyberprzestępczości. Budowa takiej zasłonki jest dość prosta. Jest ona wykonana najczęściej z plastiku. Przykleja się ją specjalnym klejem lub taśmą samoprzylepną na obiektyw kamery. Wbudowana w nią ruchoma część jest przesuwana. Gdy chcemy używać kamery np. do rozmów video, wystarczy jednym szybkim ruchem ją odsłonić. Gdy kamera jest niepotrzebna, można ją zasłonić i cieszyć się prywatnością. Zaślepka na kamerę nie ingeruje w obudowę urządzeń, na których jest montowana i idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju sprzętu.

Zmiana wyglądu urządzenia przez zastosowanie ulubionej grafiki

A może by tak ożywić swój sprzęt i nadać mu nowego wyglądu? Inną funkcją, którą może spełniać przysłona na kamerę, jest funkcja ozdobna. Takie rozwiązania spełniają zaślepki na kamerę z motywem bajkowym. To super dodatek do każdego urządzenia elektronicznego. Dzięki motywom bajkowym nasz sprzęt może nabrać oryginalności i spersonalizować nasze narzędzie jako własne i niepowtarzalne. Koledzy i koleżanki będą nam zazdrościć niespotykanego telefonu czy tabletu. Praca na laptopie z fajną grafiką będzie przyjemniejsza i sprawi, że czas podczas codziennych obowiązków i zadań będzie milej upływał.