Apple iPhone 13 Pro Max oferuje topową technologię

iphone 13 pro max

Apple iPhone 13 Pro Max oferuje topową technologię

Wraz z iPhonem 13 Pro Max, Apple ponownie wprowadził do swojej serii iPhone topowy model, który imponuje swoim rozmiarem i jest jeszcze nieco cięższy: 238 gramów  to przyzwoita waga dla smartfona.
W tym celu otrzymujesz również ramę ze stali nierdzewnej, która jest polerowana na wysoki połysk. Choć wygląda to świetnie, niemal magicznie przyciąga odciski palców. Ceramiczna osłona jest nadal używana z przodu i z tyłu, a szczególnie wytrzymałe szkło wyświetlacza Apple ma przetrwać upadek z umiarkowanej wysokości. Jednak osłona ochronna jest nadal odpowiednia.

iPhone 13 Pro Max – co nowego?

Ta generacja iPhone’a nie reprezentuje wielkiej rewolucji, a raczej ewolucję detali. Wyświetlacz ProMotion z częstotliwością 120 Hz to z pewnością wielka poprawa, ponieważ iPhone’y od jakiegoś czasu tracą pod tym względem swoich konkurentów z Androidem. Wyświetlacz znów stał się jaśniejszy i zachwyca wiernym odwzorowaniem kolorów. Aparaty nadal robią świetne zdjęcia, ale oprogramowanie oferuje zbyt mało opcji regulacji dla profesjonalistów, nawet jeśli dzięki nowym stylom można wybierać spośród kilku wstępnie ustawionych profili dla różnych wyglądów zdjęć. Apple reklamuje iPhone’a 13 Pro Max jako idealnego dla graczy, ze względu na wyświetlacz o częstotliwości 120 Hz. Jednak obecnie prawie nie ma wsparcia dla wyższych szybkości klatek, a zaokrąglone rogi wyświetlacza wymagają dostosowania gier, aby uniknąć utraty ważnych szczegółów. Należy również zastanowić się, czy 12 miesięcy gwarancji wystarczy na tak drogie urządzenie i czy można dalej żyć z bardzo znaczącym notchem, nawet jeśli się zmniejszył.

iphone 13 pro max

iPhone 13 – żaden z nich – nie został zaprojektowany i zbudowany dla kogoś, kto właśnie kupił iPhone’a 12. Prawdopodobnie nie są nawet przeznaczone dla kogoś, kto miał iPhone’a 11. Tak więc, jeśli obecnie masz iPhone’a 12, nie czuj się zmuszony do aktualizacji, chyba że naprawdę, naprawdę potrzebujesz kilku dodatkowych godzin baterii i kilku fantazyjnych funkcji wideo. Dla kogokolwiek innego nawet dla użytkowników iPhone’a 11, iPhone 13 Pro i Pro Max są wartościowymi, drogimi i znaczącymi ulepszeniami. W przyszłym tygodniu będziemy mieli recenzję iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Mini. W międzyczasie, jeśli otrzymałeś już zamówienie na iPhone’a 13 lub czekasz na dostawę – z którym modelem wybrałeś i dlaczego? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Czy warto zainwestować w iPhone 13 pro max?

iPhone 13 Pro Max to bestia z największym ekranem Apple, najdłuższą żywotnością baterii i najwyższą ceną. Niewiele jest telefonów, które mogą działać dłużej niż 48 godzin na jednym ładowaniu, szczególnie z najwyższej klasy chipami, aparatami, ekranem 120 Hz i ponad sześcioletnim wsparciem oprogramowania. Ale cały ten rozmiar i moc wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Dosłownie. Telefon jest po prostu za ciężki. Jeśli chcesz nabyć iPhone 13 Pro Max rozważ zakup w zaufanych sklepach takich jak iSpot.