Jakie etui do iPhone 11 wybrać?

etui iphone 11

Jakie etui do iPhone 11 wybrać?

Smartfony opanowały rynek urządzeń do telekomunikacji i obecnie są niezbędnym urządzeniem, bez którego ciężko jakkolwiek funkcjonować. Jednak ze względu na to, że zabiera się je dosłownie wszędzie, narażone są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, które znacznie mogą obciążyć Twój budżet. Szczególnie bolesne okazać się to może w przypadku nowszych modeli iPhone, które nie są wcale takie tanie zarówno w kupnie, jak i naprawie. Z tego względu warto zadbać o odpowiednią ochronę dla Twojego telefonu.

Jak zabezpieczyć swojego iPhona?

W przypadku droższego sprzętu właściwe zabezpieczenie jest szczególnie ważne, aby zainwestowane pieniądze nie poszły w błoto. Idealnym rozwiązaniem, które w znacznym stopniu może zniwelować szansę na ewentualne uszkodzenia sprzętu, jest etui iPhone 11. Dlaczego etui jest tak ważne?

Zalety posiadania etui

Z pewnością większość osób doświadczyła nieszczęśliwej sytuacji, jaką jest przypadkowe wypuszczenie telefonu z ręki. W niektórych przypadkach nie widać konsekwencji takiego upadku, jednak istnieje szansa, że zakończyć się to może tragicznie. Jak tego uniknąć? Rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste. Wystarczy wyposażyć swój smartfon w etui, które oprócz pełnienia funkcji ochronnej przed uszkodzeniami, da Twojemu urządzeniu:

 • ochronę przed wilgocią,
 • odporność na ubrudzenia,
 • zabezpieczenie przed pyłkami, które mogą dostać się do wnętrza telefonu,
 • większą wygodę podczas trzymania telefonu w ręce.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru etui?

Przede wszystkim należy pamiętać, aby było ono dopasowane do modelu telefonu, jakiego jesteś posiadaczem. Przykładowo, jeśli masz iPhone 11, szukaj etui iPhone 11. Da to gwarancję, że będzie ono dostosowane do jego rozmiaru i wyglądu. Kolejne ważne aspekty, którymi powinno się kierować to:

 • Dobra jakość wykonania – ważne, aby etui takie nie uległo zniszczeniu po niedługim użytkowaniu. Z tego powodu warto zainwestować w lepszej jakości etui, które posłuży znacznie dłużej.
 • Dopasowany styl – większość osób korzysta ze swojego telefonu dziesiątki, jeśli nie setki razy dziennie. Dlatego etui, które będzie go chroniło, powinno mieć również walory estetyczne. Przede wszystkim powinno podobać się one użytkownikowi. Na przykład, jeśli posiadacz jest fanem motoryzacji, warto poszukać etui z motywami samochodów.
 • Materiał wykonania – w tym przypadku do wyboru jest chociażby etui silikonowe, obudowa wykonana ze skóry, materiału przypominającego skórę bądź tkaniny.

Jaki rodzaj etui do iPhone 11?

Myśląc o wyborze etui iPhone 11 (dostępne na iSpot), na początku warto zapoznać się z jego podstawowymi typami. Do najczęściej spotykanych modeli zalicza się:

 • case do iPhone 11 – najpopularniejszy rodzaj obudowy, który ochroni tył i boki Twojego iPhone,
 • bumper – nakładany jest on na boki telefonu i osłania jego ranty oraz klawisze funkcyjne,
 • obudowa do biegania – jest to specjalnie zaprojektowana materiałowa opaska z kieszonką na telefon,
 • etui iPhone 11 ze szkłem hartowanym – jest to skuteczna ochrona ze względu na to, że szkło umieszcza się zarówno z tyłu, jak i przodu urządzenia, a boki chronione są specjalnym bumperem.