Czy warto mieć jeszcze odtwarzacz DVD?

Czy warto mieć jeszcze odtwarzacz DVD?

Nie da się ukryć, że technologia niezwykle szybko się rozwija i część jeszcze do niedawna popularnych urządzeń, dziś już jest przestarzała. Dużo osób uważa, że właśnie takimi, już zupełnie niepotrzebnymi urządzeniami są odtwarzacze DVD. Z jakiego zatem powodu warto nadal trzymać w domu taki sprzęt?

Możliwości takiego urządzenia

Co głównie powoduje, że warto mieć nadal w domu odtwarzacz DVD? Jest to rzecz jasna jego naprawdę duża ilość możliwości wyświetlania na telewizorze plików. Oczywiście umożliwia on uruchamianie płyt DVD, na których są nagrane filmy, lecz również można na nim włączyć te filmy, które pobrane są z internetu, oraz te wykonane samodzielnie przy pomocy kamery w telefonie, a także rzecz jasna włączyć muzykę z płyty czy też oglądać wykonane samodzielnie zdjęcia.

Co powoduje, że warto go mieć?

Wiele osób nie jest do końca przekonanych czy warto nadal mieć w domu taki odtwarzacz DVD. Wydaje im się, że lepiej mieć konto na jednym z portali streamingowych i z nich oglądać filmy. Jak jednak łatwo się przekonać, takie portale posiadają bardzo ograniczoną ofertę, natomiast ilość filmów DVD, które samodzielnie zgromadziło się przez wiele lat, jest naprawdę ogromna. Żaden, nawet najlepszy portal z filmami on-line nie może często równać się własnej, prywatnej kolekcji. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na cenę. W dzisiejszych czasach naprawdę dobrej jakości odtwarzacz DVD to koszt zaledwie jednego wyjścia do kina z rodziną. Powoduje to, że zdecydowanie warto taki sprzęt mieć w swoim domu.